Licensed to Great Bay Masters Swim Club
                                       Hy-Tek's Meet Manager 7/24/2007 09:38 PM
                     2007 GBM Summer Challenge - 7/22/2007                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pizer, Margaret           32 MESC-NE              2:47.89    2:50.49  
    1:22.81 1:27.68                                                
  2 Garrow, Kendra A          33 NEM-NE               3:15.00    3:21.24  
    1:38.24 1:43.00                                                
 
Event 1  Women 35-39 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denison, Masi             37 GBM-NE               4:15.00    3:42.67  
    1:50.89 1:51.78                                                
 
Event 1  Women 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torrey, Pamela P          46 MESC-NE              2:54.10    2:54.12  
    1:22.88 1:31.24                                                
  2 Marshall, Jennie          47 GBM-NE               3:20.00    3:19.13  
    1:34.74 1:44.39                                                
 
Event 1  Women 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panayotoff, Kristi        59 MESC-NE              4:00.00    4:25.18  
    2:09.35 2:15.83                                                
 
Event 1  Women 65-69 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caron, Aagje A            66 GBM-NE               4:05.00    4:06.94  
    2:10.26 1:56.68                                                
 
Event 1  Women 70-74 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kamphausen, Ronnie        73 MESC-NE              4:15.00    4:08.13  
    2:00.03 2:08.10                                                
 
Event 1  Men 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Son               28 MESC-NE              2:59.99    3:02.50  
    1:28.24 1:34.26                                                
 
Event 1  Men 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walkenhorst, Jared W      33 NEM-NE               2:33.00    2:39.67  
    1:17.37 1:22.30                                                
  2 Brown, Michael J          33 NEM-NE               3:14.00    3:16.18  
    1:30.15 1:46.03                                                
 
Event 1  Men 35-39 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ross, Michael S           39 NEM-NE               2:18.00    2:17.32  
    1:01.21 1:16.11                                                
  2 LaRue, Joe                37 NEM-NE               3:00.00    3:10.26  
    1:31.83 1:38.43                                                
 
Event 1  Men 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKinney, Maury S         47 NEM-NE               2:57.60    2:51.38  
    1:22.19 1:29.19                                                
  2 Roth, Douglas M           46 MESC-NE              3:38.74    3:23.44  
    1:43.01 1:40.43                                                
 
Event 1  Men 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Robert A        56 MESC-NE              3:10.00    3:07.48  
    1:31.42 1:36.06                                                
 
Event 1  Men 60-64 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soroka, James S           60 NEM-NE               3:30.00    3:31.33  
    1:38.46 1:52.87                                                
  2 Hansen, Stan C            61 MESC-NE              5:00.00    4:11.02  
    1:59.60 2:11.42                                                
 
Event 1  Men 65-69 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Cyrus C          69 NEM-NE               4:00.00    3:41.02  
 
Event 2  Women 18-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dress, Ashley             19 NEM-NE               1:18.00    1:13.05  
  2 Kane, Jen                 22 NEM-NE               2:00.00    1:22.83  
  3 Knudsen, Kiley            19 NEM-NE               2:00.00    1:36.82  
 
Event 2  Women 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pizer, Margaret           32 MESC-NE              1:07.51    1:09.58  
 
Event 2  Women 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denison, Masi             37 GBM-NE               1:35.00    1:28.00  
 
Event 2  Women 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bois, Debbie L            43 NEM-NE               1:23.00    1:18.78  
  2 Shedrick, Nancy L         42 GBM-NE               1:58.00    1:42.85  
 
Event 2  Women 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hallett, Constance        48 MESC-NE              1:15.22    1:14.82  
  2 Scott, Sheryl L           45 NEM-NE               1:14.00    1:16.81  
  3 Marshall, Jennie          47 GBM-NE               1:16.00    1:18.05  
  4 Waters, Amy C             46 GBM-NE               1:15.32    1:18.84  
 
Event 2  Women 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grilli, Tracy L           50 NEM-NE               1:15.00    1:14.52  
  2 Woodcock, Sandy           51 GBM-NE               1:30.00    1:37.75  
  3 Campbell, Patricia A      54 GBM-NE               1:45.00    1:42.38  
 
Event 2  Women 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panayotoff, Kristi        59 MESC-NE              2:00.00    1:50.05  
  2 Knudsen, Ellen            56 NEM-NE               2:10.00    1:55.28  
 
Event 2  Women 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredette, Ann B           62 GBM-NE               1:38.59    1:36.02  
 
Event 2  Women 80-84 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Cornelia E       84 MESC-NE              2:30.00    3:00.57  
 
Event 2  Men 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dansereau, Mark R         31 MESC-NE              1:09.69    1:03.16  
  2 Mukheria, Anirban         33 NEM-NE               1:10.00    1:11.10  
 
Event 2  Men 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lecrone, Timothy J        35 MESC-NE              1:00.00    1:00.33  
  2 LaRue, Joe                37 NEM-NE               1:14.00    1:14.84  
 
Event 2  Men 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Michael J        45 MESC-NE                59.50      58.16  
  2 Karb, Tom                 46 NEM-NE               1:05.87    1:07.23  
  3 McKinney, Maury S         47 NEM-NE               1:06.50    1:08.90  
 
Event 2  Men 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bright, David C           54 NEM-NE               1:08.00    1:09.94  
 
Event 2  Men 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaw, Greg J              56 NEM-NE               1:00.50    1:00.62  
  2 Phillips, David P         59 NEM-NE               1:14.81    1:19.82  
 
Event 2  Men 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Song, Mingjie             60 NEM-NE               1:30.01    1:22.19  
  2 Lewis, John M             61 GBM-NE               1:18.00    1:22.49  
  3 Mahoney, J Barry          63 NEM-NE               1:44.00    1:40.95  
 
Event 2  Men 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Read, Phil                65 GBM-NE               1:35.00    1:31.14  
 
Event 2  Men 70-74 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, William I          70 MESC-NE              1:23.00    1:27.33  
  2 Giustra, Frank X          70 MESC-NE              1:29.00    1:31.68  
 
Event 3  Women 30-34 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Atkinson, Karen E         32 NEM-NE               3:40.00    3:42.78  
    1:47.58 1:55.20                                                
 
Event 3  Women 35-39 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prescott, Carol L         38 GBM-NE               3:05.00    3:14.16  
    1:31.63 1:42.53                                                
 
Event 3  Women 65-69 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Susan W       69 NEM-NE               4:30.00    4:19.07  
    2:02.39 2:16.68                                                
 
Event 3  Men 55-59 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Robert A        56 MESC-NE              3:15.00    3:02.74  
    1:28.08 1:34.66                                                
 
Event 4  Women 30-34 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garrow, Kendra A          33 NEM-NE               1:39.00    1:40.30  
  2 LePage, Colleen C         34 MESC-NE              1:46.59    1:43.40  
 
Event 4  Women 35-39 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denison, Masi             37 GBM-NE               2:35.00    1:58.72  
 
Event 4  Women 40-44 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slezak, Jana              42 GBM-NE               1:50.00    1:43.43  
 
Event 4  Women 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Sheryl L           45 NEM-NE               1:35.00    1:39.05  
  2 Malloy, Julia             47 GBM-NE                    NT    1:40.73  
 
Event 4  Women 50-54 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johns, Margaret S         53 NEM-NE               1:46.90    1:56.67  
 
Event 4  Women 55-59 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craffey, Eileen M         56 NEM-NE               1:53.48    1:50.48  
 
Event 4  Women 65-69 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caron, Aagje A            66 GBM-NE               2:09.00    2:01.44  
 
Event 4  Women 80-84 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Cornelia E       84 MESC-NE              3:00.00    3:24.33  
 
Event 4  Men 30-34 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Michael J          33 NEM-NE               1:48.00    1:58.22  
 
Event 4  Men 60-64 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rupert, Bill              64 MESC-NE              2:40.00    1:57.47  
  2 Hansen, Stan C            61 MESC-NE              2:30.00    2:08.21  
 
Event 4  Men 65-69 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Cyrus C          69 NEM-NE               2:00.00    1:43.07  
 
Event 5  Women 18-24 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dress, Ashley             19 NEM-NE               3:02.50    2:48.74  
    1:23.52 1:25.22                                                
 
Event 5  Women 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pizer, Margaret           32 MESC-NE              2:26.45    2:28.00  
    1:12.85 1:15.15                                                
  2 Atkinson, Karen E         32 NEM-NE               2:40.00    2:41.62  
    1:20.26 1:21.36                                                
 
Event 5  Women 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Knight, Susan L           37 GBM-NE               2:40.00    2:39.69  
    1:16.61 1:23.08                                                
  2 Convey, Bridget E         36 MESC-NE              2:47.47    2:47.57  
    1:22.02 1:25.55                                                
  3 Prescott, Carol L         38 GBM-NE               2:38.00    2:48.64  
    1:22.97 1:25.67                                                
  4 Denison, Masi             37 GBM-NE               3:25.00    3:12.16  
    1:32.83 1:39.33                                                
 
Event 5  Women 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hallett, Constance        48 MESC-NE              2:40.22    2:42.44  
    1:20.26 1:22.18                                                
  2 Fries, Beth O             49 NEM-NE               3:00.00    2:44.49  
    1:18.22 1:26.27                                                
  3 Tunstall, Nancy M         45 NEM-NE               2:48.00    2:49.73  
    1:22.82 1:26.91                                                
  4 Marshall, Jennie          47 GBM-NE               2:52.00    2:58.81  
    1:25.97 1:32.84                                                
 
Event 5  Women 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grilli, Tracy L           50 NEM-NE               2:45.00    2:40.59  
    1:20.11 1:20.48                                                
 
Event 5  Women 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panayotoff, Kristi        59 MESC-NE              4:00.00    3:59.08  
    1:53.90 2:05.18                                                
 
Event 5  Women 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kamphausen, Ronnie        73 MESC-NE              3:24.00    3:19.34  
    1:37.42 1:41.92                                                
 
Event 5  Men 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Son               28 MESC-NE              2:29.99    2:48.46  
    1:18.61 1:29.85                                                
 
Event 5  Men 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ross, Michael S           39 NEM-NE               2:00.00    2:01.19  
    1:00.84 1:00.35                                                
  2 LaRue, Joe                37 NEM-NE               2:40.00    2:47.46  
    1:21.59 1:25.87                                                
 
Event 5  Men 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKinney, Maury S         47 NEM-NE               2:30.50    2:31.75  
    1:14.39 1:17.36                                                
 
Event 5  Men 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bright, David C           54 NEM-NE               2:30.00    2:41.22  
    1:18.56 1:22.66                                                
 
Event 5  Men 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Robert A        56 MESC-NE              2:55.00    2:48.56  
    1:23.54 1:25.02                                                
 
Event 5  Men 60-64 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mahoney, J Barry          63 NEM-NE               3:45.00    3:41.98  
    1:48.62 1:53.36                                                
 
Event 5  Men 65-69 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Read, Phil                65 GBM-NE               3:30.00    3:30.99  
    1:42.47 1:48.52                                                
 
Event 5  Men 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, William I          70 MESC-NE              3:13.00    3:33.52  
    1:45.47 1:48.05                                                
 
Event 6  Women 45-49 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waters, Amy C             46 GBM-NE               1:34.24    1:38.68  
 
Event 6  Women 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Patricia A      54 GBM-NE               1:48.00    1:50.90  
 
Event 6  Women 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Susan W       69 NEM-NE               1:55.00    1:48.92  
 
Event 6  Women 75-79 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McIntyre, Joan C          79 NEM-NE               2:30.00    2:49.22  
 
Event 6  Men 30-34 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dansereau, Mark R         31 MESC-NE              1:20.69    1:12.11  
  2 Mukheria, Anirban         33 NEM-NE               1:20.00    1:29.03  
 
Event 6  Men 45-49 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karb, Tom                 46 NEM-NE               1:14.35    1:19.32  
  2 Roth, Douglas M           46 MESC-NE              1:50.55    1:30.35  
 
Event 6  Men 60-64 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogacki, Daniel J         60 NEM-NE               1:17.36    1:18.82  
  2 Hansen, Stan C            61 MESC-NE              2:15.00    1:48.10  
 
Event 6  Men 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giustra, Peter E          69 MESC-NE              2:00.00    2:01.87  
 
Event 7  Women 30-34 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LePage, Colleen C         34 MESC-NE              3:40.33    3:44.09  
    1:50.40 1:53.69                                                
 
Event 7  Women 40-44 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slezak, Jana              42 GBM-NE               3:55.00    3:41.81  
    1:46.67 1:55.14                                                
 
Event 7  Women 45-49 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Sheryl L           45 NEM-NE               3:28.00    3:30.48  
    1:42.48 1:48.00                                                
  2 Malloy, Julia             47 GBM-NE               3:30.00    3:35.27  
    1:44.34 1:50.93                                                
 
Event 7  Women 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craffey, Eileen M         56 NEM-NE               3:43.94    3:53.24  
    1:53.94 1:59.30                                                
 
Event 7  Women 65-69 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caron, Aagje A            66 GBM-NE               4:10.00    4:16.48  
    2:06.35 2:10.13                                                
 
Event 7  Men 30-34 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walkenhorst, Jared W      33 NEM-NE               2:45.00    2:55.08  
    1:23.10 1:31.98                                                
 
Event 7  Men 45-49 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKinney, Maury S         47 NEM-NE               3:20.00    3:15.00  
    1:35.40 1:39.60                                                
 
Event 7  Men 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Robert A        56 MESC-NE              3:30.00    3:33.64  
    1:44.72 1:48.92                                                
 
Event 7  Men 60-64 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Song, Mingjie             60 NEM-NE               3:50.01    3:39.47  
    1:47.57 1:51.90                                                
 
Event 7  Men 65-69 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Cyrus C          69 NEM-NE               4:00.00    3:41.64  
    1:51.78 1:49.86                                                
 
Event 8  Women 35-39 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Convey, Bridget E         36 MESC-NE              1:41.03    1:37.76  
 
Event 8  Women 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torrey, Pamela P          46 MESC-NE              1:16.90    1:15.01  
 
Event 8  Women 50-54 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Woodcock, Sandy           51 GBM-NE               2:30.00    2:17.60  
 
Event 8  Women 65-69 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caron, Aagje A            66 GBM-NE               2:15.00    2:11.90  
 
Event 8  Men 30-34 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Michael J          33 NEM-NE               1:22.00    1:23.75  
 
Event 8  Men 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roth, Douglas M           46 MESC-NE              2:14.26    1:54.10  
 
Event 8  Men 55-59 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaw, Greg J              56 NEM-NE               1:02.50    1:03.53  
 
Event 9  Women 30-34 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pizer, Margaret           32 MESC-NE              2:56.00    3:03.72  
    1:30.89 1:32.83                                                
  2 LePage, Colleen C         34 MESC-NE              3:18.77    3:19.48  
    1:38.57 1:40.91                                                
 
Event 9  Women 45-49 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tunstall, Nancy M         45 NEM-NE               3:11.00    3:12.40  
    1:34.42 1:37.98                                                
 
Event 9  Women 55-59 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Feldmann, Joel T          56 NEM-NE               3:14.00    3:11.70  
    1:33.92 1:37.78                                                
 
Event 9  Women 65-69 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Susan W       69 NEM-NE               4:00.00    3:49.15  
    1:52.81 1:56.34                                                
 
Event 9  Women 75-79 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McIntyre, Joan C          79 NEM-NE               5:15.00    5:48.91  
    2:50.98 2:57.93                                                
 
Event 9  Men 30-34 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dansereau, Mark R         31 MESC-NE              2:49.69    2:39.97  
    1:18.46 1:21.51                                                
 
Event 9  Men 55-59 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Robert A        56 MESC-NE              3:20.00    3:16.52  
    1:38.75 1:37.77                                                
 
Event 9  Men 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rupert, Bill              64 MESC-NE              3:06.00    3:09.74  
    1:32.61 1:37.13                                                
 
Event 9  Men 70-74 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, William I          70 MESC-NE              3:59.99    4:02.48  
    2:00.71 2:01.77                                                
 
Event 10  Women 18-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dress, Ashley             19 NEM-NE                 34.00      31.85  
 
Event 10  Women 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Atkinson, Karen E         32 NEM-NE                 32.00      33.65  
 
Event 10  Women 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prescott, Carol L         38 GBM-NE                 34.00      34.78  
 
Event 10  Women 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slezak, Jana              42 GBM-NE                 40.50      38.18  
  2 Jones, Peggy A            44 GBM-NE                 41.34      40.39  
  3 Shedrick, Nancy L         42 GBM-NE                 45.00      40.43  
 
Event 10  Women 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waters, Amy C             46 GBM-NE                 33.88      33.74  
  2 Hallett, Constance        48 MESC-NE                35.22      33.92  
  3 Marshall, Jennie          47 GBM-NE                 35.00      34.94  
  4 Pentheny, Gail H          45 GBM-NE                 40.00      35.15  
 
Event 10  Women 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grilli, Tracy L           50 NEM-NE                 35.00      34.13  
  2 Woodcock, Sandy           51 GBM-NE                 45.00      38.45  
  3 Campbell, Patricia A      54 GBM-NE                 45.00      45.14  
 
Event 10  Women 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panayotoff, Kristi        59 MESC-NE                50.00      48.83  
 
Event 10  Women 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredette, Ann B           62 GBM-NE                 43.63      40.67  
 
Event 10  Women 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kamphausen, Ronnie        73 MESC-NE                42.00      41.34  
 
Event 10  Men 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Son               28 MESC-NE                29.99      31.01  
 
Event 10  Men 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walkenhorst, Jared W      33 NEM-NE                 27.00      27.67  
  2 Mukheria, Anirban         33 NEM-NE                 29.00      30.40  
 
Event 10  Men 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jogdeo, Sanjuro           38 GBM-NE                 42.00      39.10  
 
Event 10  Men 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Michael J        45 MESC-NE                26.50      26.48  
  2 Gendreau, Edmund J        45 GBM-NE                 30.00      28.02  
  3 Karb, Tom                 46 NEM-NE                 29.55      29.94  
 
Event 10  Men 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bright, David C           54 NEM-NE                 30.00      32.23  
 
Event 10  Men 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, David P         59 NEM-NE                 32.14      33.49  
 
Event 10  Men 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, John M             61 GBM-NE                 33.00      35.39  
  2 Hansen, Stan C            61 MESC-NE                50.00      48.58  
 
Event 10  Men 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giustra, Peter E          69 MESC-NE                36.00      34.83  
  2 Read, Phil                65 GBM-NE                 39.00      39.41  
 
Event 10  Men 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giustra, Frank X          70 MESC-NE                36.00      37.82  
 
Event 11  Women 35-39 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Knight, Susan L           37 GBM-NE                 39.00      41.20  
 
Event 11  Women 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bois, Debbie L            43 NEM-NE                 40.00      38.23  
 
Event 11  Women 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tunstall, Nancy M         45 NEM-NE                 41.60      40.77  
 
Event 11  Women 50-54 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Patricia A      54 GBM-NE                 50.00      49.18  
 
Event 11  Women 55-59 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craffey, Eileen M         56 NEM-NE                 45.72      48.05  
 
Event 11  Women 65-69 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Susan W       69 NEM-NE                 50.00      49.55  
 
Event 11  Men 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karb, Tom                 46 NEM-NE                 34.90      38.26  
 
Event 11  Men 60-64 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogacki, Daniel J         60 NEM-NE                 35.53      36.00  
 
Event 11  Men 70-74 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, William I          70 MESC-NE                45.00      50.61  
 
Event 12  Women 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Knight, Susan L           37 GBM-NE                 38.00      36.45  
  2 Prescott, Carol L         38 GBM-NE                 36.00      37.18  
  3 Convey, Bridget E         36 MESC-NE                39.93      39.47  
 
Event 12  Women 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Shedrick, Nancy L         42 GBM-NE               1:00.00         DQ  
 
Event 12  Women 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torrey, Pamela P          46 MESC-NE                34.40      34.98  
 
Event 12  Women 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grilli, Tracy L           50 NEM-NE                 38.00      40.18  
  2 Woodcock, Sandy           51 GBM-NE                 55.00      53.96  
 
Event 12  Women 55-59 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Feldmann, Joel T          56 NEM-NE                 38.20      34.64  
  2 Panayotoff, Kristi        59 MESC-NE                50.00      57.55  
  3 Craffey, Eileen M         56 NEM-NE                 48.00      58.23  
 
Event 12  Women 70-74 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kamphausen, Ronnie        73 MESC-NE                58.00      56.57  
 
Event 12  Men 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Michael J          33 NEM-NE                 37.00      33.62  
  2 Mukheria, Anirban         33 NEM-NE                 34.00      41.36  
 
Event 12  Men 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lecrone, Timothy J        35 MESC-NE                30.00      29.41  
 
Event 12  Men 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roth, Douglas M           46 MESC-NE                39.68      43.11  
 
Event 12  Men 55-59 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, David P         59 NEM-NE                 36.00      41.80  
 
Event 12  Men 60-64 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rupert, Bill              64 MESC-NE                42.00      49.95  
  2 Hansen, Stan C            61 MESC-NE                53.11    1:02.94  
 
Event 12  Men 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Cyrus C          69 NEM-NE                 50.00      45.59  
 
Event 13  Women 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garrow, Kendra A          33 NEM-NE                 46.00      45.97  
 
Event 13  Women 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slezak, Jana              42 GBM-NE                 51.00      47.34  
  2 Jones, Peggy A            44 GBM-NE                 53.44      55.62  
 
Event 13  Women 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Malloy, Julia             47 GBM-NE                 44.00      44.44  
  2 Scott, Sheryl L           45 NEM-NE                 45.00      46.46  
  3 Fries, Beth O             49 NEM-NE               1:00.00      48.16  
 
Event 13  Women 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johns, Margaret S         53 NEM-NE                 48.80      54.29  
 -- Campbell, Patricia A      54 GBM-NE                 58.00         DQ  
 
Event 13  Women 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craffey, Eileen M         56 NEM-NE                 48.20      51.25  
  2 Kane, Elizabeth           58 NEM-NE                 50.00      53.95  
 
Event 13  Women 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredette, Ann B           62 GBM-NE                 54.88      58.33  
 
Event 13  Men 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Son               28 MESC-NE                39.99      38.95  
 
Event 13  Men 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walkenhorst, Jared W      33 NEM-NE                 33.50      34.47  
  2 Brown, Michael J          33 NEM-NE                 54.00      55.19  
 
Event 13  Men 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ross, Michael S           39 NEM-NE                 33.00      34.12  
  2 Jogdeo, Sanjuro           38 GBM-NE               1:10.00    1:04.77  
 
Event 13  Men 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogacki, Daniel J         60 NEM-NE                 37.14      38.15  
  2 Lewis, John M             61 GBM-NE                 40.00      42.80  
  3 Song, Mingjie             60 NEM-NE                 46.01      46.22  
 
Event 14  Women 120-159 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 NEM-NE  'A'                                       5:30.00    7:02.23  
     1) Kane, Elizabeth W58             2) Knudsen, Ellen W56             
     3) Kane, Jen W22                   4) Knudsen, Kiley W19             
     1:57.24  1:59.55  1:27.49  1:37.95                                    
 
Event 14  Women 160-199 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GBM-NE  'A'                                            NT    5:19.08  
     1) Marshall, Jennie W47            2) Knight, Susan L W37            
     3) Malloy, Julia W47               4) Prescott, Carol L W38          
     1:21.87  1:15.55  2:41.66                                             
 
Event 15  Men 160-199 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MESC-NE  'A'                                      4:55.00    5:18.28  
     1) Nguyen, Son M28                 2) Roth, Douglas M M46            
     3) Rupert, Bill M64                4) Schmidt, Michael J M45         
     1:17.46  1:22.12  1:23.73  1:14.97                                    
 
Event 16  Mixed 160-199 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GBM-NE  'A'                                       5:30.00    5:49.02  
     1) Campbell, Patricia A W54        2) Slezak, Jana W42               
     3) Jogdeo, Sanjuro M38             4) Gendreau, Edmund J M45         
     1:49.53  1:21.19  1:34.32  1:03.98                                    
 
Event 16  Mixed 240-279 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GBM-NE  'A'                                       6:00.00    6:33.70  
     1) Lewis, John M M61               2) Read, Phil M65                 
     3) Fredette, Ann B W62             4) Caron, Aagje A W66             
     1:33.67  1:40.08  1:33.96  1:45.99                                    
 
Event 16  Mixed 280-319 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MESC-NE  'A'                                           NT    7:39.99  
     1) Kamphausen, Ronnie W73          2) Jones, William I M70           
     3) Johnson, Cornelia E W84         4) Giustra, Frank X M70           
     1:34.51  1:28.32  4:37.16                                             
 
Event 20  Women 30-34 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pizer, Margaret           32 MESC-NE              5:03.06    5:11.93  
    1:15.52 1:18.99 1:19.27 1:18.15                                
  2 Atkinson, Karen E         32 NEM-NE               5:25.00    5:40.44  
    1:22.81 1:27.70 1:26.67 1:23.26                                
  3 Garrow, Kendra A          33 NEM-NE               6:10.00    6:23.77  
    1:29.77 1:37.54 1:39.88 1:36.58                                
  4 LePage, Colleen C         34 MESC-NE              6:17.03    6:25.14  
    1:32.87 1:39.34 1:38.62 1:34.31                                
 
Event 20  Women 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Convey, Bridget E         36 MESC-NE              5:51.11    5:54.52  
    1:24.09 1:29.93 1:31.16 1:29.34                                
 
Event 20  Women 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torrey, Pamela P          46 MESC-NE              5:22.50    5:21.07  
    1:18.34 1:21.66 1:21.79 1:19.28                                
  2 Hallett, Constance        48 MESC-NE              5:52.22    5:41.44  
    1:22.90 1:26.05 1:26.16 1:26.33                                
  3 Fries, Beth O             49 NEM-NE               6:00.00    5:48.80  
    1:21.85 1:30.99 1:30.69 1:25.27                                
  4 Malloy, Julia             47 GBM-NE               6:40.00    6:13.19  
    1:28.97 1:34.49 1:35.30 1:34.43                                
  5 Marshall, Jennie          47 GBM-NE               6:45.00    6:54.34  
    1:36.38 1:48.48 1:46.84 1:42.64                                
 
Event 20  Women 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grilli, Tracy L           50 NEM-NE               5:30.00    5:36.57  
    1:21.97 1:25.84 1:25.72 1:23.04                                
 
Event 20  Women 70-74 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kamphausen, Ronnie        73 MESC-NE              6:55.00    7:09.01  
    1:42.29 1:50.19 1:49.41 1:47.12                                
 
Event 20  Women 75-79 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McIntyre, Joan C          79 NEM-NE              10:05.00   10:26.08  
    2:32.61 2:39.59 2:38.49 2:35.39                                
 
Event 20  Men 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Son               28 MESC-NE              5:59.90    6:37.80  
    1:30.31 1:39.40 1:46.12 1:41.97                                
 
Event 20  Men 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lecrone, Timothy J        35 MESC-NE              5:00.00    5:20.48  
    1:14.61 1:22.48 1:23.72 1:19.67                                
  2 LaRue, Joe                37 NEM-NE               5:20.00    5:56.20  
    1:23.56 4:32.64                                                
 
Event 20  Men 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Michael J        45 MESC-NE              4:38.00    4:39.61  
    1:07.08 1:12.55 1:11.00 1:08.98                                
  2 Gendreau, Edmund J        45 GBM-NE               5:10.00    4:58.96  
    1:13.98 1:16.43 1:15.24 1:13.31                                
  3 McKinney, Maury S         47 NEM-NE               5:30.00    5:16.43  
    1:14.82 1:20.43 1:21.36 1:19.82                                
  4 Roth, Douglas M           46 MESC-NE              6:14.82    5:48.13  
    1:22.88 1:30.59 1:29.42 1:25.24                                
 
Event 20  Men 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soroka, James S           60 NEM-NE               6:35.00    6:29.85  
    1:28.13 1:40.03 1:42.10 1:39.59                                
 
Event 20  Men 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Giustra, Peter E          69 MESC-NE              7:50.00    7:15.18  
    1:41.43 1:56.63 1:53.73 1:43.39                                
 
Event 20  Men 70-74 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, William I          70 MESC-NE              8:00.00    7:51.31  
    1:53.72 2:04.10 2:01.04 1:52.45                                
 
Event 21  Women 35-39 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Prescott, Carol L         38 GBM-NE               6:50.00    7:01.59  
    1:37.40 1:53.24 2:00.21 1:30.74                                
 
Event 21  Women 40-44 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Slezak, Jana              42 GBM-NE               8:30.00    7:32.17  
    1:57.23 1:58.50 1:59.25 1:37.19                                
 
Event 21  Men 65-69 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Cyrus C          69 NEM-NE               8:20.00    7:32.09  
    1:50.68 1:59.10 2:01.03 1:41.28